نحوه نصب آنتی ویروس ESET

حفاظت ضد ویروس برای هر دو دستگاه مک و ویندوز مورد نیاز است، اگرچه هر دو دارای مقداری محافظت ضد ویروس داخلی هستند. برای محافظت جامع با Endpoint Response که بدافزارها و برنامه‌های ناخواسته را مسدود می‌کند، همیشه بهترین کار نصب نرم‌ افزار آنتی ویروس “خرید لایسنس نود 32” است.

نمونه نصب آنتی ویروس ESET NOD32

 1. قبل از ادامه نصب ESET، هر گونه نرم افزار آنتی ویروس را که قبلاً روی دستگاه خود نصب کرده اید، حذف نصب کنید.
 2. فایل نصبی ESET NOD32 Antivirus را دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید تا پس از اتمام دانلود، نصب شروع شود.
 3. در صفحه “Install ESET Security”، باید روی “Next” کلیک کنید.

 1. روی «I accept» در قرارداد مجوز کاربر نهایی کلیک کنید.
 2. هنگامی که “Setup Wizard” ظاهر شد، روی “Create account” کلیک کنید تا یک حساب ESET HOME جدید ایجاد کنید (اما این مورد نیاز نیست). این به شما امکان می دهد چندین ویژگی مرتبط با محصولات خانگی خود را از یک مکان مدیریت کنید.

چگونه یک حساب ESET HOME ایجاد کنم؟

 1. مراحل نصب را از اینجا تکمیل کنید.
 2. آدرس ایمیل و رمز عبوری را وارد کنید که از آن برای دسترسی به حساب ESET HOME خود استفاده خواهید کرد.یک کشور را انتخاب کنید و سپس روی “ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید.
 3. یک ایمیل برای “تأیید حساب” در فیلد مرتبط با حساب ESET HOME خود دریافت خواهید کرد و روی پیوند تأیید کلیک کنید.

کلید محصول را وارد کنید

 1. به “جادوگر نصب” برگردید. در کنار «نام دستگاه» باید نامی را وارد کنید تا با دستگاه شما مرتبط شود و روی «بعدی» کلیک کنید.
 2. کلید مجوز را وارد کرده و روی “Next” کلیک کنید. کلید محصول خود را وارد کنید.
 3. بر روی “Next” کلیک کنید.می توانید محصول دیگری را در حین یا پس از نصب انتخاب کنید.
 4. کادرهایی را که برای ESET Live Grid و شناسایی برنامه های ناخواسته ترجیح می دهید علامت بزنید و روی Next کلیک کنید.
 5. تنظیمات برگزیده خود را برای برنامه بهبود تجربه مشتری (CEIP) انتخاب کنید و روی “بعدی” کلیک کنید.در صورت تمایل می توانید این تنظیمات را پس از نصب تغییر دهید.
 6. روی «Done» کلیک کنید و از ویزارد نصب خارج شوید.

آیا با مشکلاتی مواجه شدید؟ ما ضمانت فعال سازی داریم اگر مجوز کار نکرد، ما آن را رایگان جایگزین می کنیم! مجوزهای ما باید در بازه زمانی مشخصی فعال شوند. اگر تمام دستورالعمل ها را دنبال کرده باشید و فایل را دانلود، استخراج (در صورت لزوم) و نصب کرده اید، اما رمز عبور همچنان نرم افزار را فعال نمی کند، به احتمال زیاد پسورد منقضی شده است. در این صورت از شما می خواهیم فرم موجود در مرکز راهنمایی ما را پر کنید و تصویری از پیام خطا را برای ما ارسال کنید. سپس مجوز جدیدی برای فعال سازی فوری دریافت خواهید کرد. مجوز به شما حق دانلود و استفاده از به روز رسانی ها را می دهد.

منبع :  Eset